باشگاه وفاداری پتروصدف

باشگاه مشتریان پترو صدف با مانی بان

باشگاه مشتریان پترو صدف

باشگاه مشتریان پترو صدف یک کیف پول الکترونیکی است که از اعضا ( مشتریان) و پذیرندگان ( فروشگاه ها و مراکز خدمات رسانی ) تشکیل شده است. هدف این اپلیکیشن، هدایت اعضا به سمت پذیرندگان برای دریافت خدماتی بهتر با هزینه کمتر است و در تلاش است با ایجاد یک رابطه ی برد – برد بین اعضا و خدمت دهندگان مانی بان، هر دو طرف را خشنود سازد.

قدم اول در باشگاه مشتریان پترو صدف ، معرفی پذیرندگان به تمامی اعضای اپلیکیشن است تا از این طریق بتوانند از تمامی خدمات آن ها مطلع گردند. قدم بعدی، شناسایی نیازها و تحلیل رفتار و عادات خرید آن هاست تا بر همین اساس، بهترین و مناسب ترین پیشنهادات و خدمات با توجه به نیاز و علایق شان به آن ها ارائه گردد.

تیم پترو صدف همواره در تلاش است تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت بخش نماید و با خلق ارتباطی دوطرفه و تعاملی مستقیم میان اعضا و پذیرندگان، پاسخی شایسته به اعتمادشان دهد.

چرا در باشگاه مشتریان پترو صدف از مانی‌بان خریدکنیم؟

خفیف آنی در هنگام خرید.
برگشت اعتبار پس از هر خرید.
کسب امتیاز در باشگاه مشتریان پترو صدف و برخورداری از انواع خدمات ویژه سطوح باشگاه.

کسب کردن مانی

بدست آوردن سریع مانی موضوعی است که اعضاء برنامه وفاداری مانی بان همواره به آن توجه می‌ نمایند:
همچنین می‌ توانید با استفاده از مانی در پرداخت‌ ها و استفاده از خدمات شبکه رو به رشد پذیرندگان و همکاران ما در رستوران‌ ها، کافی شاپ‌ ها، مراکز درمانی، مراکز اجاره ماشین، مجموعه‌ ی ورزشی و خرده فروشی‌ ها مانی و امتیاز بیشتری کسب نمایید. بدست آوردن مانی ساده‌تر از این نمی‌شود، و هرچه مانی بیشتری کسب نمایید از مزایا و پاداش بیشتری بهره مند می‌ شوید. در برنامه مانی‌ بان دو نوع دارایی وجود دارد که دارای دو ارزش متفاوت هستند:

  1. مانی مانی‌ بان : مانی در زمان بهره مندی از طیف گسترده ای از خدمات ارایه شده در مانی‌ بان قابل خرج کردن می‌ باشد. مانی را با خرید کردن، پیشنهادات ویژه ما، فرصت های پیشنهادی پذیرندگان و شرکای تجاری ما و همچنین با خرید بسته‌ های مانی از مانی‌ بان، می‌ توانید بدست آورید.
  2. امتیاز مانی‌ بان: هنگامی‌ که شما از طریق مانی‌ بان یا پتروصدف و یا هر یک از پذیرنده‌ ها و وب سایت‌ ها خرید می‌ نمایید امتیازهای مانی‌ بان قابل جمع آوری است و این شما را به مرحله بعدی عضویت برای وارد شدن به دنیای بزرگتری از سود و منافع سوق می‌ دهد.