باشگاه وفاداری پترو صدف برترین باشگاه مشتریان

 

کیف پول پرداخت سوخت در جایگاه‌های پتروصدف:

 

اپلیکیشن باشگاه مشتریان پتروصدف ، از اعضا (مشتریان) و پذیرندگان(فروشگاه‌ها و مراکز خدمات‌رسانی) تشکیل شده است. هدف این اپلیکیشن، هدایت اعضا به سمت پذیرندگان برای دریافت خدماتی بهتر با هزینه کمتر است.

قدم اول در باشگاه‌مشتریان‌ پتروصدف ، معرفی پذیرندگان به تمامی اعضای اپلیکیشن است تا از این طریق بتوانند از تمامی خدمات آن‌ها مطلع گردند.

در تلاشیم تا با ایجاد یک رابطه ی برد-برد بین اعضا و سرویس دهندگان باشگاه مشتریان پتروصدف ، هر دو طرف را خشنود سازیم.

شناسایی نیازها و تحلیل رفتار و عادات خریداران ما را بر آن می‌دارد تا بهترین و مناسب‌ترین پیشنهادات و خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم. تیم باشگاه مشتریان پتروصدف همواره در تلاش است تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت‌بخش و دلنشین سازد و با خلق ارتباطی دوطرفه و تعاملی مستقیم میان اعــضا و پذیرندگـــان، پاسخی شایسته به اعتمادشان دهد.

 

کیف پول اعتباری باشگاه مشتریان پترو صدف

 

شرکت مانی‌پیمان‌بان با هدف توسعه بازار و یکپارچه سازی پرداخت های خرد در کشور ،در بستر تلفن هوشمند ، مبتنی بر کیف پول، نرم افزار مانی بان ، کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان پتروصدف  را طراحی، تولید و راه اندازی نموده است. نرم افزار کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان مبتنی بر تلفن همراهی است که به دارندگان آن این امکان را می دهد که بتوانند علاوه بر انجام تراکنش های عمومی مانند پرداخت قبض، خرید شارژ، خرید اینترنت و … تراکنش‌های خرد خود را از طریق کیف پول و در بستر امن و با استفاده از رمز یکبار مصرف (OTP) انجام دهند. دارندگان کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان قادر خواهند بود در برخی از پذیرندگان طرف قرارداد به‌ صورت اعتباری و با اعتبارات مختلف خرید نموده و در بازه‌های معین بازپرداخت نمایند.

همچنین کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان بدلیل ساختار شرکتی خود ، ارتباط با شبکه پخش سوخت کشور و دارا بودن جایگاه های سوخت انحصاری، بازار رقابتی قابل توجهی در جایگاه های سوخت دارد. از آنجایی که نرم افزار کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان مجهز به باشگاه مشتریان منحصر بفردی می‌باشد ،به دارندگان خود امکانات وفاداری قابل توجهی ارائه می‌نماید. دارندگان کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان در زمان خرید از فروشگاه های طرف قرارداد خود علاوه بر امتیاز حاصل از خرید،و بهره مندی از تخفیفات خرید ، بازگشت مبلغی از خرید به کیف پول را نیز دارا هستند، که سرجمع این موارد رقابت خوبی را در بازار ایجاد خواهد نمود.

از طرف دیگر پذیرندگان کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان علاوه بر بدست آوردن جامعه هدفمندی از مشتریان و بالا بردن سهم فروش، امکان تبلیغات، ارائه ویترینی از خدمات خود، جذب مشتریان اطراف خود، شرکت در جشنواره‌ها و رویدادهای خاص و… را در نرم افزار کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان خواهند داشت. همچنین با شرایط متنوع و در بازه های مختلف می‌توانند مبالغ فروش خود را به کارت بانکی خود انتقال داده و یا از همان مبلغ از خدمات کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان و یا خرید در سایر فروشگاه های طرف قرارداد بهرمند گردند.

برخی از خدمات حائز اهمیت کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان به شرح زیر می باشد:

 

کیف پول پرداخت سوخت پرند ترو صدف

برای آشنایی بیشتر با محیط این اپلیکیشن  تصاویر  زیر را مشاهده فرمایید.

 

 

کیف پول پرداخت سوخت پترو صدف 

سایت کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان به آدرس www.maniban.com جهت اطلاعات بیشتر در دسترس می باشد.

 

بخش اول: شرح موضوع

کیف پول اعتباری سوخت باشگاه مشتریان با دارا بودن امکانات زیر:

  • سرویس های پرداخت عمومی و اختصاصی

  • نقاط پذیرش سوختی

  • نقاط پذیرش رفاهی و فروشگاهی

  • سرویس های پیشخوان دولت

  • موتور امتیاز دهی و باشگاه مشتریان

با امکان پرداخت بصورت

  • اعتباری (با تضمین بازپرداخت سازمان)

  • بن کارت

  • کیف پول

  • کارت بانکی

بصورت هدفمند ، بستر مناسبی جهت ارائه خدمت به مشترکین و اعضای محترم باشگاه مشتریان خواهد بود.